В „Мрежата на поколенията“

✨ Ученици от ПГЕБ „Проф. д-р Асен Златаров“ – гр. София взеха активно участие в ключови сесии от събитието „Европа е с мен“, организирано от Министерството на труда и социалната политика (МТСП) на 21 октомври 2025 г.! 🇪🇺
Те се включиха във вълнуващия дискусионен панел „В мрежата на поколенията“, където обсъдиха важни теми за бъдещето на труда, сътрудничеството между различни възрасти и ролята на младите хора. ✨
Освен това, нашите таланти участваха и в практическия уъркшоп „Work with me“, където придобиха ценни умения за работа в екип, комуникация и професионално развитие. 🤝
Благодарим на МТСП за предоставянето на тази изключителна възможност за учене и вдъхновение!